O násVoda, topení a kanalizaceRekonstrukcePrůmyslové objektyKontakt

Copyright Elmida 2014 | Všechna práva vyhrazena. | Design by WEB25

Zednické práce

Koupelny

Zednické práce

Elektroinstalace

Chodníky a zámková dlažba

Koupelny

Elektroinstalace

Chodníky a zámková dlažba

#chodniky_zamkova#koupelny#elektoinstalace#zednicke_praceNabízíme celou řadu nejrůznějších zednických prací, které u nás provádí pouze zkušení odborníci svého řemesla, čímž je dosaženo výsledku v nejlepší kvalitě. Přijedeme a navrhneme Vám možná a vhodná řešení, ze kterých si můžete vybírat. Dbáme na kvalitu použitých materiálů, osobní přístup ke každému zákazníkovi a na rozumnou cenovou politiku. Jsme připraveni splnit veškeré Vaše požadavky na rekonstrukci bytu či domu v co nejkratším termínu, tak, abychom co možná nejméně narušili Váš běžný režim.- Omítky

- Snižování stropů

- Obklady a dlažby

- Zateplení fasád

- Malování

- Bourání příček

- Přestavba dispozic

- Schodiště


Rozumíme koupelnám, rádi Vám pomůžeme se vším od grafické vizualizace až po realizaci a vybavení. Nezáleží, zda se jedná o novou koupelnu nebo o rekonstrukci starší, vždy sestavíme návrh podle Vašich představ. Nabízíme také opravy stávajících koupelen.


- Grafická vizualizace a návrh

- Zařizovací předměty (umyvadla, vany, sprchové kouty…)

- Jádra

- Obklady a dlažby

- Opravy koupelen (přetěsnění, výměna baterií, čištění odpadů)

Koupili jste byt či dům nebo právě stavíte svůj nový domov a hledáte někoho, kdo Vám dokáže udělat kompletní elektrické rozvody? Chtěli byste mít zástrčku úplně někde jinde, než je? Pak jste na správném místě! Rádi Vám uděláme nové rozvody ve všech prostorech, nebo opravíme ty stávající. Zkušený technik přijede a navrhne vhodné řešení, zda je nutné dělat vše nové, či jen částečně. Dbáme na kvalitu a čistotu práce. Zároveň si uvědomujeme také možná rizika, proto se soustředíme především na bezpečnost, abyste mohli v klidu spát.

Poskytujeme širokou nabídku služeb týkajicích se betonování, pokládky dlažeb a nástřiku designových kaménků. Samozřejmostí je i možnost opravy těch stávajících. Rádi za Vámi pošleme odborníka, který vyhodnotí situaci a doporučí vhodné řešení.


- Pokládka zámkové dlažby

- Nástřik designových kaménků TOPSTONE

- Opravy a úpravy chodníků

- Opravy vstupů a vchodů